ZAVRŠNICA 1. HMKRL ZA DJEVOJKE

08.05.2017. g.

ZAVRŠNICA 1. HMKRL ZA DJEVOJKE

RK Podravka: Patricia Firšt, Ivana Perika, Mia Zagrajski, Hannah Vuljak, Lora Ružić, Lana Vrabelj, Leonarda Sermek, Vita Dmijan, Josipa Kusak, Rita Rea Pavić, Magdalena Lončarić, Nika Strahija, Karla Paleka, Lea Jurić, Ivana Košuta, Marsela Nemec
Vodstvo: Goran Trajkovski, Filip Turk

Nakon razigravanja po regijama, djevojke, igračica rođenih 2002 godine i mlađe došlo je se do najuspješnijih šesnaest ekipa koje će od 08. - 11.05.2017. godine u Umagu sudjelovati na Završnici državnog prvenstva.

Sve rezultate i plasman možete pratiti OVDJE

Izvještaji: 1. DAN   2. DAN   3 DAN  FINALNE UTAKMICE

Fotogalerija: OVDJE

Predstavljamo riječju i fotografijom sudionice ove završnice:

ŽRK LIBURNIJA OPATIJA

RK Liburnija Opatija: Pava Nalis, Tara Tomić, Romina Lazarin, Tina Margeta, Ema Guščić, Morena Cindrić, Nika Perić, Ema Mihalić, Luana Zdrinšćak, Hana Mišković, Andrea Turković, Ana Krištić, Lara Hunčak
Vodstvo: Marin Pleše, Dorotea Nemeti

RK LOKOMOTIVA

RK Lokomotiva Zagreb: Luna Antić, Lara Fureš, Lucija Runjić, Lucija Lovrić, Tomica Curić, Marija Perković, Ivana Husnjak, Petra Krezo, Karla Brakus, Lucija Krezo, Saša Sladić, Nika Zuber, Ira Nujić, Antea Fratnik, Bruna Zrnić, Anja Vučićević, Matea Josić.
Vodstvo: Josip Mesnik, Iva Kanjugović

ŽRK MURVICA

ŽRK Murvica: Paula Vidović, Anđela Tomić, Antonija Matijašić, Ema Talan, Nika Car, Patricija Car, Anja Brkljača, Marija Lončarić, Iva Ljubanović, Dora Krešić, Dilja Lekaj, Corinna Butorac-Breber, Paula Tomičić, Tea Frković, Ana Miculinić.
Vodstvo: Zvonimir Kutija

ŽRK ZAMET

ŽRK Zamet: Laura Jurišević, Anđela Tipura, Adela Hodžić, Irina Blažić, Noel Nikolić, Lea Polić, Nika Pleše, Ana Pršo, Antonella Sabalić, Nika Vukelić, Sara Krizmanić, Laura Milošević, Paola Možetić, Arijana Babić, Maja Pešut, Tea Krivičić
Vodstvo: Robert Lukić, Edo Šmit

ŽRK GAREŠNICA

RK Garešnica: Leonarda Bengez, Gabriela Šukman, Greta Greidl, Denia Vojtela, Tamara Santo, Katja Cupek, Lucija Milinković, Patricia Santo, Patricija Komugović 16, Lucija Lacković
Vodstvo: Neven Santo, Matija Baotić

ŽRK RADNIK

ŽRK Radnik: Bruna Lukša, Jana Kantar, Tena Vurnek, Elena Beljak, Leona-Carla Hanžeković, Petra Puškadija, Ivana Masnec, Nina Vurnek, Marina Matejaš, Maja Filković, Lorena Mikulec, Tea Tomičević, Ema Stručić.
Vodstvo: Marijana Fržović, Kristina Renjak

RK SESVETE

RK Sesvete: Katarina Lokas, Andreja Cerovec, Franciska Klišanin, Mia Marčinko, Mateja Perko, Dorotea Ćoraš, Sara Gavrilović, Emilia Marija Karaula, Ana Grlić, Mia Brkić, Lucija Cvitanović, Veronika Mamić, Lara Burić, Jana Plazanić, Lucija Herceg, Tara Tanita Kocijan.
Vodstvo: Vesna Miletić, Jasna Korzjak

ŽRK LONIA

RK Lonia: Katja Korić, Dora Petković, Magdalena Cvetić, Lucija Lisak, Sara Peštaj, Tiana Milanković, Dina Lisak, Santana Serdar, Antonia Dokmanić, Elizabeta Vojič, Jelena Lončar, Marinela Ostroški, Petra Ptičar, Petra Hanzec
Vodstvo: Mihovil Petković, Vesna Kašner, Ana Petković Katić

ŽRK VRANJIC

RK Petason Vranjic: Ana Mrkonjić, Ema Galić, Vana Bešker, Ana Buljan, Antea Vukić, Lucijana Stančić, Hana Velagić, Ana Jerković, Ivana Buljan, Mia Radmilo, Dora Kalajžić, Antea Šolić, Margarita Škarić, Samanta Adamović, Paula Smajić, Jelena Čaljkušić
Vodstvo: Ivica Jakšić, Suzana Čoko-Vulić, Anita Božić

ŽRK SPLIT 2010

ŽRK Split 2010: Sara Bratim, Ivona Topić, Mila Tonković, Anita Tonkić, Klara Kalajžić, Ilijana Bodrožić, Ivana Maleš, Katia Mišura, Ela Šunjić, Petra Šimičićm Nina Jakus, Ivona Strinić, Anđela Romić:
Vodstvo: Mirko Bašić

ŽRK MULTINORM CERNA

RK Multinorm Cerna: Ema Žalac, Josipa Josipović, Ena Kuterovac, Mihaela Jurčić, Laura Tuzlak, Irena Smolković, Larisa Pleša, Ivana Bubalović, Petra Hastentenfel, Ana Jančić, Anđela Žalac, Gabrijela Marić, Ana Marošević, Dora Stojčić, Patricija Marić.
Vodstvo: Antun Pavlović, Zdenko Jurković

ŽRK SINJ

ŽRK Sinj: Gabriela Križanović, Stela Bešljić, Nina Boban, Anja Macan, Anna Elek, Ana Kokot Živalj, Tina Bešljić, Maja Bilandžić, Karmen Paštar, Matea Erceg, Maja Zorica, Tera Krajina, Iva Mijić, Ana Zorica, Mirka Vučić, Gabriela Pavić
Vodstvo: Branko Matić, Ljiljana Borozan, Višnja Ilić

ŽRK UMAG

ŽRK Umag: Monika Pratljačić, Ariana Kernjus, Leonarda Bardić, Klaudija Gjini, Dora Brkljača, Lucija Blašković, Foška Klisović, Korina Matković, Renee Posavec, Iva Radizlović, Eni Jamnik
Vodstvo: Desi Pačarić, Vojislav Vujić, Krunoslav Pratljačić

KHM TROGIRKA

KRM Trogirka: Marta Raukar, Paula Ćavar, Matea Tomić, Barbara Miše, Nikolina Pelivan, Marta Duran, Tija Cvijić, Lorena Mlačić, Krešimira Lukač, Natali Radić, Marina Gašpić, Petra Radić, Zorana Ćaleta, Ela Turković, Hana Janjić, Ana Bolanča.
Vodstvo: Ivan Perkušić, Mirjana Runtić, Josip Lukić

ŽRK ĐAKOVO

ŽRK Đakovo: Lea Zetović, Mihaela Dudaš, Lara Lacić, Petra Sivak, Manuela Bibkovićm Ana Duvnjak, Klara Birtić, Iva Perić, Sara Šunda, Anđela Prekačin, Ana Delić, Sara Ćurić, Ivana Pejić, Rahela Bekavac, Nina Đurđević, Dora Biketa.
Vodstvo: Danijela Varnica, Zlatko Tokić

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 8088 puta.

Komentirajte ovaj članak