ZAVRŠNICA KADETSKOG PRVENSTVA

11.05.2017. g.

ZAVRŠNICA KADETSKOG PRVENSTVA

U Umagu u sklopu Festivala Rukometa svoju završnicu započinju i dječaci rođeni 2000. godine i mlađi. Utakmice se igraju u dvorani Stella Maris,  a nastup na završnici su izborili PPD Zagreb, Senj, Zamet, Balić&Metličić, Dubrava, Hrvatski Dragovoljac, Varaždin 1930 i Karlovac.

Sve rezultate i statistiku možete pratitu OVDJE

Izvještaji: 1. DAN   2.DAN  3. DAN   FINALNI DAN

Fotogalerija: OVDJE

Predstavljamo ekipe učesnice:

RK PPD ZAGREB: Karlo MEDIĆ, Vid STARČEVIĆ, David KOCEN, Antonio LJUBIĆ, Antonio VRBIĆ, Mateo KAJBA, Josip Bepo KADIJA, Karlo SIROTIĆ, Marino GABRIERI, Paolo KRALJEVIĆ, Rudolf Zvonimir ŠAFRANKO, Leo BENKOVIĆ, Fran KASAP, Stipe PURIĆ, Alan JAVOR.

Stručni stožer: Branimir KUTNJAK, Boris NEMEC, Luka PANZA, Tomislav HUZAK.

RK SENJ: Šime ŽUNIĆ, Dino SAMARŽIJA, Tin NEKIĆ, Lucian KRAJCAR, Ivan BARBIĆ, Borna ČULINOVIĆ, Mate NEKIĆ, Robert NEKIĆ, Josip KRMPOTIĆ, Danijel DEŽELJIN, Antonio MESIĆ, Franko ŠOJAT, Ante BARBIĆ, Matija KRMPOTIĆ, Demian SUKURICA.

Stručni stožer: Karlo UKOVIĆ, Josip ŠTOKIĆ, Igor ŠOJAT.

MRK ZAMET: Fran LUČIN, Martin MOZETIČ, Jakov MOZETIČ, Veron MEDIĆ, Luka GRGUREVIĆ, Patrik MARTINOVIĆ, Karlo TADIĆ, Tin TOMLJANOVIĆ, Juraj PLANTARIĆ, Veron NAČINOVIĆ, Ivan JURČEVIĆ, Matija STARČEVIĆ, Igor TRIVUNOVIĆ, Luka BOROVIĆ, Karlo ŠEGON, Leon LANZA, Leo JUREŠIĆ, Mateo BOGOSAVLJEV.

Stručni stožer: Valter MATOŠEVIĆ, Igor MARIJANOVIĆ, Dragan MARIJANOVIĆ.

RK BALIĆ-METLIČIĆ: Teo MEŠTROVIĆ, Paolo ROKI, Filip KOZINA, Antonio BUCAT, Andrija MATOŠIĆ, Nikola MATAS, Bruno SUČIĆ, Niko LASAN, Andrija MATELJAN, Ante MANDIĆ, Toni ANTIČEVIĆ, Toni DUVNJAK, Karlo PORČA.

Stručni stožer: Petar METLIČIĆ, Dalibor ANUŠIĆ, Ivica MARŠAN, Žarko BALIĆ.

RK VARAŽDIN 1930: Martin VRESK, Matej TAČI, Fran MURK, Petar VOJNOVIĆ, Dino DIVJAK, David CAR, Partik CEROVEČKI, Jakov MAROS, Fran PUČEK, Antonio BUDINSKI, Dominik ARTIĆ, Martin VARGEK, Fran ŽGANEC BRAJŠA, Karlo KRANJEC, Petar HORVAT, Filip BARANAŠIĆ,  Jakov GORSKI, Martin MIHALJINAC, Marko KUZMIĆ, Bruno BULJUBAŠIĆ, Ivan ŠANJEK, Lukas GROBENSKI.

Stručni stožer: Vladimir MALNER, Emerson ŽNIDARIĆ.

RK KARLOVAC: Filip DOMJANČIĆ, Bruno HORVAT, Adriano MILJAK, Borna DUJMIĆ, Ivan CVITANOVIĆ, Mihael JANJANIN, Mateo LISEC, Tin BAJAC, Fran ŠEPAC, Ivan RUKAVINA, Jakov MAKARUN, Matija JURČEVIĆ, Antonio ĆELIĆ, Juro ČAKARIĆ, Leon HRVOJEVIĆ, Bruno UGRIN,

Stručni stožer: Ivica RUKAVINA, Tatjana RAŠIĆ, Aldo NAVIALIĆ, Dina AJVAZI, Miodrag VIŠNIĆ.

RK DUBRAVA: Matija MATOV, Leo Leonardo MAGDIĆ, Andrija ŽUNAC, Ivan Antonio HANČIĆ, Dino HRNIĆ, Matija PUSTAK, Marko BRAJDIĆ, Filip RUKAVINA, Vilim DUMBOVIĆ, Vlado RAOS, Davor GAVRIĆ, Duje DŽAJA, Fran DUGAN, Dino SOFIĆ, Ante IVANKOVIĆ, Ivan DRUŽINEC, Luka ZGOMBA, Timon KAPITAN, Ante KRIŠTO, Marko UDOVIČIĆ.

Stručni stožer: Tin BADŽEK, Marin KLARIĆ.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Marin BOKO, Vlade BABIĆ, Ante KARAMAN, Berislav JAKELIĆ, Martin BILONIĆ, Tin TIČINOVIĆ, Jakov LOVRINČEVIĆ, Josip STRINIĆ, Jurica BOŠNJAK, Ante KUTLEŠA, Hrvoje URLIČIĆ, Karlo VARVODIĆ, Nikola KAŠTELAN.

Stručni stožer: Marko GALIOT, Boško NAZOR.

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 4073 puta.

Komentirajte ovaj članak