23.05.2019

REZIME RUKOMETNE SEZONE ZA ŽENE

Rukometna sezona službeno je završila. Ostao je tek jedan detalj – kvalifikacijska utakmica za SP u Japanu između hrvatske i njemačke reprezentativne

07.03.2019

ZAVRŠNICA KADETSKOG PRVENSTVA ZA DJEVOJKE

Danas je u Umagu započelo završno natjecanje za kadetkinje, djevojke rođene 2002. godište i mlađe, na koje su se kvalificiralo dvanaest najbolji ekipa

27.01.2019

SARAČEVIĆ VODI PODRAVKU U EUROPSKU BAJKU

Kada je prošle godine uprava RK Podravka počela slagati ekipu, znalo se da je trener vrlo važna karika. Doveden je Zlatko Saračević, rukometna legenda

EHF LIGA PRVAKINJA DOLAZI U KOPRIVNICU

Korina Karlovčan u posljednjim sekundama odlučila pobjednika.

08.09.2018

PODRAVKA JE IZBORILA VELIKO FINALE

Muratpasa nije bila dostojan protivnik - Podravka sutra lovi skupinu EHF Lige prvakinja.

07.09.2018

RK PODRAVKA VEGETA U BORBI ZA LIGU PRVAKINJA

Kvalifikacijski turnir za EHF Ligu prvakinja u Koprivnici - Rk Podravka Vegeta traži mjesto u elitnom rukometnom natjecanju

05.09.2018

PORAZ VARAŽDINA U KUP-u EHF-a

Baš kao i Dubrava, niti rukometaši GRK Varaždina nisu na domaćem terenu uspjeli pobijediti rumunjsku Steauu u prvom pretkolu EHF kupa. Rumunji su bili

17.08.2018

KADETI U BORBI ZA BRONCU

Hrvatski kadeti nisu se uspjeli plasirati u finale Europskog prvenstva. U polufinalu je bolja s 30:26 (13:12)bila reprezentacija Islanda. Hrvatski kad

16.08.2018

KADETI U POLUFINALU EP

Hrvatska je u polufinalu Europskog prvenstva. Posljednju utakmicu u Koprivnici, prije odlaska u Varaždin, hrvatski kadeti odigrali su protiv Francuske

16.08.2018

KADETKINJE BEZ ČETVRTFINALA SP

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Svjetskog prvenstva. U dramatičnoj završnici nisu uspjele nadoknaditi

13.08.2018

KADETKINJE U OSMINI FINALA SP

Hrvatske kadetkinje u posljednjoj utakmici skupine B slavile su nad Čileom 21:20 i tako potvrdile treće mjesto u grupi te plasman u osminu finala. Bil

12.08.2018

DRUGI KRUG POBJEDOM NAD SRBIJOM

Hrvatski kadeti odigrali su posljednju utakmicu skupine A na Europskom prvenstvu u Koprivnici. Izabranici Borisa Lisice uvjerljivo su slavili nad

11.08.2018

KADETKINJE BOLJE OD ŠVEDSKE

Nova dva boda na Svjetskom prvenstvu u Poljskoj izborile su hrvatske kadetkinje. U zanimljivoj i dinamičnoj utakmici pobijedile su Švedsku s 24:18 (9: