Rk Buje 53 odigralo seniorsku utakmicu nakon više od jednog desetljeća

EHF LIGA PRVAKINJA DOLAZI U KOPRIVNICU

Korina Karlovčan u posljednjim sekundama odlučila pobjednika.

08.09.2018

PODRAVKA JE IZBORILA VELIKO FINALE

Muratpasa nije bila dostojan protivnik - Podravka sutra lovi skupinu EHF Lige prvakinja.

07.09.2018

RK PODRAVKA VEGETA U BORBI ZA LIGU PRVAKINJA

Kvalifikacijski turnir za EHF Ligu prvakinja u Koprivnici - Rk Podravka Vegeta traži mjesto u elitnom rukometnom natjecanju

05.09.2018

PORAZ VARAŽDINA U KUP-u EHF-a

Baš kao i Dubrava, niti rukometaši GRK Varaždina nisu na domaćem terenu uspjeli pobijediti rumunjsku Steauu u prvom pretkolu EHF kupa. Rumunji su bili

17.08.2018

KADETI U BORBI ZA BRONCU

Hrvatski kadeti nisu se uspjeli plasirati u finale Europskog prvenstva. U polufinalu je bolja s 30:26 (13:12)bila reprezentacija Islanda. Hrvatski kad

16.08.2018

KADETI U POLUFINALU EP

Hrvatska je u polufinalu Europskog prvenstva. Posljednju utakmicu u Koprivnici, prije odlaska u Varaždin, hrvatski kadeti odigrali su protiv Francuske

16.08.2018

KADETKINJE BEZ ČETVRTFINALA SP

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Svjetskog prvenstva. U dramatičnoj završnici nisu uspjele nadoknaditi

13.08.2018

KADETKINJE U OSMINI FINALA SP

Hrvatske kadetkinje u posljednjoj utakmici skupine B slavile su nad Čileom 21:20 i tako potvrdile treće mjesto u grupi te plasman u osminu finala. Bil

12.08.2018

DRUGI KRUG POBJEDOM NAD SRBIJOM

Hrvatski kadeti odigrali su posljednju utakmicu skupine A na Europskom prvenstvu u Koprivnici. Izabranici Borisa Lisice uvjerljivo su slavili nad

11.08.2018

KADETKINJE BOLJE OD ŠVEDSKE

Nova dva boda na Svjetskom prvenstvu u Poljskoj izborile su hrvatske kadetkinje. U zanimljivoj i dinamičnoj utakmici pobijedile su Švedsku s 24:18 (9:

09.08.2018

ODLIČAN START KADETA NA EP

Hrvatska kadetska rukometna reprezentacija svoj nastup na Europskom prvenstvu otvorila je protiv Portugala. Izabranici Borisa Lisice vrlo su odlučno

09.08.2018

PRVI BODOVI KADETKINJA NA SP

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija osvojila je prva dva boda na Svjetskom prvenstvu u Poljskoj. U susretu drugog kola skupine B bez problema su s

09.08.2018

KADETSKO EP NA TV

Hrvatska počinje svoj put na Europskom kadetskom prvenstvu koje se od 9. do 19. kolovoza održava u Koprivnici i Varaždinu. Izabranici Borisa Lisice gr